Walne Zebranie Członków OFOP 2017 - sprawozdania i szczegóły organizacyjne

Walne Zebranie Członków OFOP 2017 - szczegóły organizacyjne

Szanowne Reprezentantki i Szanowni Reprezentanci OFOP,

Przypominamy, że już 29 maja (za dwa tygodnie) spotykamy się w Warszawie na Walnym Zebraniu Członków OFOP.  

Zachęcamy do zgłaszania się na spotkanie za pomocą formularza zgłoszeniowego. Wcześniejsze zgłoszenie udziału pomoże nam sprawniej zorganizować Walne Zebranie.
__
UWAGA: Formularz rejstracyjny został zamknięty. Osoby chętne do uczestnictwa proszę o kontakt pod numerem telefonu 884 209 313.

Poniżej przedstawiamy kilka kolejnych ważnych szczegółów tego wydarzenia.

MIEJSCE WZ

Miejscem Walnego Zebrania będzie bydynek Krajowej Rady Spółdzielczej, przy ul. Jasnej 1 w Warszawie (IV piętro).

 

PROGRAM WZ

Opublikowaliśmy program Walnego zebrania na naszej stronie KLIK

 

REGULAMIN WALNEGO ZEBRANIA

Obradować będziemy według zasad opisanych w Regulaminie obrad Walnego Zebrania Członków przyjętym w ubiegłym roku. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nim przed tegorocznym WZ. 

 

SPRAWOZDANIA

Udostępniamy sprawozdania z naszej działalności za rok 2016. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią oraz o zgłoszenie mailowo ewentualnych uwag (na adres programu członkowskiego).

Sprawozdanie finansowe
Sprawozdanie merytoryczne

 

WYBORY DO ZARZĄDU

Przypominamy także, że na tegorocznym Walnym przeprowadzimy wybory – w związku z zakończeniem kadencji, wybrane zostaną trzy osoby do Zarządu (formularz zgłoszenia znajduje sie pod tym linkiem). Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do 23 maja.

Z sylwetkami osób, które zgłoszą swoje kandydatury można zapoznać się na stronie OFOP-u od dnia 25 maja, do czego gorąco zachęcamy.

__

Do zarządu w nadchodzących wyborach swoje kandydatury zgłosili i zgłosiły:

  1. Karolina Dreszer – Smalec - Fundacja na rzecz Collegium Polonicum w Słubicach
  2. Damian Wojciech Dudała - Fundacja Instytut Badań i Rozwoju Lokalnego
  3. Przemek Dziewitek - Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska
  4. Artur Kwapiński - Stowarzyszenie „Przeszłość – Przyszłości”

Sylwetki osób kandydujących

  

UPOWAŻNIENIA

Osoby, które zostały powiadomione o konieczności przesłania upoważnienia do reprezentowania organizacji na Walnym Zebraniu (w przypadku zmiany reprezentanta), a jeszcze tego nie zrobiły, proszone są o przesłanie skanu upoważnienia drogą mailową i zabranie ze sobą oryginału na Walne Zebranie. Przypominamy, iż tylko taki dokument upoważnia do oddania głosu w imieniu organizacji członkowskiej.

  

DOJAZD – MAPKI

Zdajemy sobie sprawę, że poruszanie po Warszawie może wydać się skomplikowane, dlatego dla ułatwienia dojazdu kilka informacji.

Mapka

Trasy przejazdu komunikacją miejską można sprawdzić na stronie internetowej: http://warszawa.jakdojade.pl/.

Parkowanie: Biuro nie udostępnia parkingu dla gości, można skorzystać z parkingu w strefie płatnego parkowania według stawek opublikowanych na stronie um.warszawa.pl .

 

ZGŁASZANIE WOLNYCH WNIOSKÓW

Zachęcamy do zgłaszania zagadnień, jakie chcecie, by pojawiły się w części WZ poświęconej wolnym wnioskom, na adres programu członkowskiego.

 

INFORMACJA DODATKOWA

Zachęcamy do tego, aby na Walne Zebranie przynieść ulotki i materiały związane z Waszymi organizacjami. Przygotujemy miejsce w którym będzie można je wystawić, a przez to promować Waszą działalność wśród innych członków OFOP.

Do zobaczenia!

Zespół OFOP